KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114184
nr 1411 4184
Linnea Larsson, segelbåtar. Signerad, daterad 2020. Olja på duk, 60x60, oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:37:40
1.000 kr
2.000 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)